Ekonomi

Vodafone Yurtdışında Yaşayan Türklere Yeni İletişim Paketi Sunuyor

Vodafone, yurt dışında yaşayan ve yazın memleketine gitmek isteyen Türkler için yeni bir bağlantı paketi sunduğunu duyurdu.

Vodafone, yurtdışında yaşayan ve yaz aylarında memleketlerini ziyaret etmeyi planlayan Türkler için yeni bir iletişim paketi geliştirdi. Yapılan açıklamaya göre bu müşteriler, 20 GB internet, sınırsız WhatsApp (görüntülü görüşme özelliği dahil), Telegram ve Facebook Messenger, 750 dakika yurt içi görüşme ve 1 hafta sınırsız Facebook, Instagram içeren ön ödemeli “Hoş Geldin” paketi alabilecekler. , Twitter’a özel yeni limit satın alma. Türkiye seyahatlerinde sevdikleriyle kesintisiz iletişimin keyfine varacak. Ayrıca ek yurt dışı arama paketlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabileceksiniz; 3 ve 6 Aylık Kolay Paket seçenekleri ile uzun vadeli paket tercih edebilecekler.

Yeni iletişim paketini değerlendiren Vodafone Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Dışişleri Bakanlığı verilerine göre 4 milyondan fazlası Avrupa’da olmak üzere 6 milyondan fazla Türk vatandaşı yurt dışında yaşıyor. bu vatandaşların en çok yaşadığı üç ülke Almanya, Fransa ve Hollanda’dır.Yurt dışında yaşayan Türkler en çok Temmuz ve Ağustos aylarında yaz tatillerini geçirmek ve Türkiye’de yaşayan sevdiklerini ziyaret etmek için ülkemize gelmektedirler. Burada kullanabilecekleri telefon hattı.Hem Türkiye’deki yakınlarını hem de yurt dışında kalan aile üyelerini rahatlıkla arayabilmek istiyorlar.Vodafone tüm dünyada bilinen bir marka olarak müşterilerinin güven kaynağı konumunda. Bu bakış açısıyla bu müşterilerimiz özeldir Paket seçeneklerimiz ile ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.Ayrıca çekim kalitemiz ve geniş bayi ağımız ile kolay ulaşılabilirlik ve avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

Geçerlilik süresi 28 gün

Verilen bilgilere göre Vodafone’un yurt dışında yaşayan ve ülkemizi ziyaret eden Türkler için sunduğu ön ödemeli paketlerin geçerlilik süresi 28 gün. Bu müşteriler TC kimlik kartları ile yeni hat satın alabilirler. Öte yandan e-SIM ile fiziksel kart değiştirilmeden kesintisiz iletişim kurulabilir. Yurtdışında yaşayan Türkler de operatörün yeni ‘Yurt Dışı Kolay’ paketinden yararlanabiliyor. Bu paket ile faturasız müşteriler yurt dışında hatlarını kullanabilirler. – İSTANBUL

devrekanihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu