Haber

Burcu Esmersoy’un düğün tarihi belli oldu

ensonhaber.com

Ekranların başarılı sunucularından Burcu Esmersoy ile kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi Nazım Akmandil nikah masasına oturmak için sayım yapmaya başladı.

Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil’in düğün tarihi belli oldu. Ünlü çift, belirlenen günün ardından mekan seçmek için harekete geçti.

3 gün 3 gece düğün

Esmersoy ve 1,5 yıldır birlikte olduğu iş insanı Nazın Akmandil, 1-4 Eylül tarihlerinde İtalya’nın güneyindeki Puglia bölgesinde yer alan ultra lüks otel Borgo Egnazia’da nikah masasına oturacak. 3 gün 3 gece sürecektir.

Esmersoy, “Bir yıl önce evlenme kararı aldık. Ancak otel müsait değildi. Ortasına Türk usulü bir torpido yerleştirip formda tuttuk. Aksi takdirde otel eylülün ilk haftasını kimseye vermiyor.”söz konusu.

Burcu Esmersoy, sevgilisi Nazım Akmandil ile tanışma hikayesini Ceyda Düvenci’ye şöyle anlattı:

“Uçak boştu”

“Bir sabah 8.15 uçağıyla Berlin’e uçarken boş 2A ve 2B uçağına bindik. Boş uçakta yan yana oturduk! Uçak kalkmadan önce uyuyorum, çalıştığım için hep uyuyorum.” Yorucu bir tempo.Ben dik uyuyabilen bir insanım,ne popüler bir çocuk.Yanında uyumayayım diye diğer katta oturdum çünkü daha fazla horlarım.Uçak indi,uçaktan indik. Pasaport kuyruğunda karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta iki Türk, konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez söylüyorum.”

Burcu Esmersoy, ilk evliliğini İtalyan iş adamı Massimo Cusimano ile, ikinci evliliğini ise Berk Suyabatmaz ile yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu