Haber

UFTAA Başkanı Rumalla Kemer standını ziyaret etti

Evrensel Seyahat Acenteleri Federasyonu (UFTAA) Lideri Sunil Kumar Rumalla, Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Kemer standını ziyaret ederek Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’ndan Kemer hakkında bilgi aldı.

Kemer standını ziyaret eden UFTAA Lideri Rumalla’ya Kemer hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, en kısa zamanda kendilerini Kemer’de beklediklerini söyledi. Önder Topaloğlu’na Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KETOB) Genel Sekreteri Ayşegül Zeybek eşlik etti.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, fuar alanındaki Kemer standının ziyaretçi akınına uğradığını söyledi.

Fuarda Kemer’i en uygun şekilde tanıttıklarına işaret eden Topaloğlu, “Arşımızın deniz, kum, güneş dışında ulusal ve uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği yaptığını anlatıyoruz. Bir spor destinasyonu olan Kemer’de düzenlenen organizasyonlar hakkında da ziyaretçilerimize bilgi veriyoruz. Ayrıca turizm acentalarının temsilcileri ile birebir görüşmeler yaparak Kemer’e daha fazla turist çekmek için yapılması gerekenler hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Kemer hak ettiği yere gelecektir. Bunun için çalışıyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu