Teknoloji

Odyofillerin rüya ses kalitesi: Sennheiser’dan yeni HD 660S2

Türkiye distribütörlüğünü Bircom’un yürüttüğü Sennheiser, uzun süredir yüksek performanslı odyofil kulaklıkların standardı haline gelen HD 600 serisini HD 660S2 ile büyütmeye devam ediyor.

Sennheiser’ın Hi-Fi uzmanlarının görüşleri doğrultusunda, referans seviyesindeki detayları ilginç bir frekans tepkisi ile ustaca dengeleyen HD 660S2, güncellenen akustiği ile müzik deneyimi için keyifli ve özgün bir yol sunuyor.

75 yılı aşkın süredir sesin geleceğini inşa etme vizyonuyla çalışan Sennheiser, audiophile sınıfındaki yeni kulaklığı HD 660S2’yi kullanıcıların beğenisine sundu. HD 660S2, selefi olan efsanevi HD 660S’nin geliştirilmiş bir versiyonudur. Gelişmiş bas yoğunluğu ile müzikseverleri hayal ettikleri derinliğe ulaştıran HD 660S2, kulak anatomisinden yola çıkılarak kaliteli bir mühendislikle üretildi.

İpeksi ve nefes kesici bir müzik yolculuğu

HD 660S2’nin sıcak ses karakteri, pürüzsüz tiz performansı ve eşsiz vokal varlığıyla tamamen birleşerek, her enstrüman tonunun doğal ve müzikal olarak öne çıkmasını sağlar. HD 660S2 ile artık en seçici müzik tutkunları bile düşük frekans yoğunluklu geçişlerin derinliğini ve yüksek frekans yoğunluklu geçişlerin en ince ayrıntılarını yüksek çözünürlükte fark edebilir. Kulaklık her türlü müziğe uygun bir yapıda yer alırken; Ses artık serinin bilinen son derece ayrıntılı yapısından ödün vermeden daha derin, daha net baslarla dinleyicilere sunuluyor. HD 660S2, sürücü bobininin yükünü azaltarak her vuruşta gelişmiş sürücü tepki hızıyla hiper gerçekçi dokular üretebilir.

Kaliteli ve fonksiyonel tasarım

Almanya’da tasarlanan ve Sennheiser’ın İrlanda’daki son teknoloji üretim tesisinde üretilen HD 660S2, üstün Hi-Fi deneyimine katkıda bulunan araçları kullanarak serinin kalite ve işlevsel tasarım vurgusunu sürdürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

derbentajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu