Yaşam

Yüz Yıllık Mucize 1. Bölüm Fragmanı Yayında! Ali Tahir, peşinde birinin olduğunu öğreniyor!

Star TV’nin yeni dizisi Asırlık Mucize ilk bölümüyle buluştu. Dizi ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Asırlık Mucize serisinin ilk bölümünde; Ali Tahir’in Sakarya cephesindeki savaşında şehit olur. Ama sonra bir mucize eseri hayata geri döner. Ali Tahir hayata döner ve hiç yaşlanmaz. Artık 130 yaşında olan Ali Tahir intihar etmeyi düşünür ama yazar olmak isteyen Mükemmel adında bir kızla tanışır ve ondan hoşlanır. Yüz Yıllık Mucize 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Tahir, peşinde birinin olduğunu öğrenir. Ali Tahir’in sırrını kim öğrendi?

Ali Tahir, peşinde birinin olduğunu öğreniyor!

Yüz Yıllık Mucizeler, 2. bölüm, 1. fragman; Şahane nişanlısıyla barışır ve evlilik hazırlıklarına başlar. Süreyya ise eski eşini havaalanında görmek üzeredir. Ortada Turgut, Ali Tahir’in sırrını öğrenmiş biri olduğunu öğrenir. Merak’a aşık olan Ali Tahir, onu arkadan izlemektedir. Ancak Ali Tahir’i tanıyan biri ortaya çıkar.

İşte Asırlık Yıl Mucizesi 2. bölüm 1. fragmanı…

ASIRLIK MUCİZE 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali Tahir, Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düştü. Tam gömülmek üzereyken bir mucize onu hayata döndürdü. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden olur. 130 yıllık hayatına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatını sürdürmek giderek zorlaşmaktadır.

Sevdiklerini kaybeden Ali Tahir, hayatına başka kimliklerle devam etmek zorunda kalır. kaydeden Ali Tahir Kemal’in soyadı Sırrını bilen tek kişi ise çocukluğundan beri tanıdığı Turgut’tur. Mesleği avukat olan ancak yazmaya hevesli ve ilk romanını yazmak için mücadele eden Mükemmel’i Süreyya halası büyütüyor.

Teyzesi, ağabeyi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın apartmanında yaşamaya devam eden Kusursuz, roman yazmak için evinden ayrılır. Yakında düğünü olacak olan Mükemmel bu hayalini gerçekleştirmek için sakin bir yere gidecektir.

Büyük ve Ali Tahir yeni isimleri Kemal ile tanışırlar. Büyük’ün güzel bir hikaye bulması, Kemal’in ise üzerindeki yükten kurtulup hikayesini anlatması gerekmektedir. Kemal, zora düştüğünde Büyük’ü kurtarır. Fırtına geldiğinde onun bir kitap yazmak istediğini öğrenir ve ona yaşlanmayan adamın hikayesini anlatmaya başlar.

Kemal, Marvel’ı sevmeye başlıyor. Ancak ikinci eşi Süreyya’nın yeğeni olduğunu bilmeden. Muhteşem, tekrar İstanbul’a dönüyor. Uçakta tekrar Kemal ile karşılaşır, o. Süreyya havaalanında yeğenini karşılamaya geliyor. Nişanlısıyla arası iyi olan Mükemmel, havaalanında bir sorun çıkması durumunda yanında olan Kemal’i aramaktadır.

Süreyya, Kemal’i görecek mi? Kemal, eski karısı Süreyya’nın yeğeninin Kusursuz olduğunu öğrenebilecek mi?

mustafakemalpasaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu