Haber

Valinin şehit çocuğunu ziyareti yürekleri ısıttı

Şehit Uzman Çavuş Polat Özbek’in kızı Sümeyye Özbek, ilk karnesinin sevincini Valilik’te Vali Kumbuzoğlu ile paylaştı. Genç kız, karnesindeki “Tamam” notlarını gururla Valiye göstererek memnuniyetini dile getirdi.

Vali Kumbuzoğlu’nun, minik Sümeyye’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği, kendisini tebrik ettiği ve kendisine karne vererek başarısını takdir ettiği öğrenildi.

Valilikte samimi bir atmosferde gerçekleştirilen toplantıda Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının ilk gününde Sümeyye Özbek’in yanında yer aldı ve öğrenciyi özel resmi aracıyla evinden alıp okuluna götürdü. Şehidin kızı, ilk günkü heyecanını Vali ile paylaşmanın yanı sıra, ilk karnesini de Vali’den almanın mutluluğunu yaşadı.

Vali Kumbuzoğlu, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduğunu vurguladı. “Kızımız Sümeyye’nin ilk günkü heyecanına ortak olduk. Şimdi karnesinin güzel şeylerle dolu olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor. Umarım geleceği de onun kadar parlak olur.”Duygularını şu şekilde paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu