Yaşam

Uzman Dermatolog Kırışıklık Karşıtı Kremi Asla Sürmemeniz Gereken Bölgeyi Açıklıyor

Yaşla birlikte oluşan kırışıklıkları önlemenin birçok yolu vardır. Bu yollardan biri de kırışık önleyici kremler kullanmaktır. Kırışıklık karşıtı bir krem ​​almayı düşünüyorsanız, Dr. Andrea Suarez sizi bir konuda uyarıyor. Eskiden kremlerin etkisini daha iyi görmek için kullanılan bir yerin çok fazla risk taşıdığını söyleyen Suarez, sosyal medya hesabından kırışık önleyici kremlerin asla kullanılmaması gereken bölgeyi anlattı. Hep birlikte gelin Cilt uzmanı Dr. Andrea Suarez paylaşımında bakalım neler söylemiş.

Cildinizdeki kırışıklıklar için kırışık önleyici kremler kullanıyor olabilirsiniz.

Çoğu kişi tarafından tercih edilen kırışık önleyici kremler etkili sonuçları ile bilinmektedir. Botoks yaptırmak istemiyorsanız tercih edebileceğiniz çalışmalardan biridir.

Dr. Andrea Suarez, cilt uzmanının Instagram’da paylaştığı bir videoda kırışık önleyici kremin test edilmesi hakkında şunları söyledi:?

Kırışıklık önleyici kremi test etmek için ‘gerçekçi bir yüz derisi modeli’ olmadığını söyledi. Sosyal medyadaki insanların bunun olabileceğini söylemesi üzerine şaşırdığını sözlerine ekledi.

Paylaşılan videoda kremlerin testiyle ilgili kırışık önleyici kremlerin raflara çıkmadan önce testislerde denenmesi gerektiği söylendi.

Suarez bu konuda ‘Muhtemelen düşündüğünüz kadar sorunsuz gitmeyecek’Düşüncelerini paylaşarak, skrotum bölgesinin aslında yüzden çok daha farklı olduğunu belirtti.

Dr. Andrea Suarez, herkesin cildinin farklı olduğunun altını çizdi.

Suarez, vücudun belirli bölgelerinin oldukça ince olduğunu ve büyük bir kan akışına sahip olduğunu sözlerine ekledi. Genel olarak, skrotumun ‘gerçekçi bir yüz derisi modeli’ olmadığını açıkladı. ‘Tüm ciltler aynı değildir ve cilt bakımı emilimi vücut bölgesine göre farklılık gösterir.’Yaptığı yorumla penis ile yüz derisi arasındaki farka bir kez daha işaret etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu