Teknoloji

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (9 Şubat)

Amerikalı yayıncının dijital mağazasının güncellemesiyle ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmek için açıldı. Yönetim simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu haftaki oyunu kaçırmayın. Detaylar burada.

Bildiğiniz gibi Epic Games, Noel dönemi dışında haftalık olarak bir veya birden fazla oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu sayede hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerimize eklerken, Amerikalı yayıncı kullanıcıları elde tutma konusunda oldukça başarılı.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından bir hafta boyunca ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. Afet Tarifi Oyunu burada bulabilirsiniz. 16 Şubat 2023 Perşembe gününe kadar kitaplığınıza eklerseniz kalıcı olarak sahip olursunuz ve istediğiniz zaman oynamaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta Warpips oyunu ücretsiz olarak dağıtılmaya başlayacak.

Afet Tarifi Hakkında

Recipe for Disaster, profesyonel bir mutfak ve yemek odası ile drama dolu ve hızlı tempolu bir ortama bahse giren bir yönetim simülasyonudur. Sınırları aşan durumlarla uğraşırken hayalinizdeki restoranı kurun, tarifler yazın, menüler tasarlayın ve personelinizi yönetin!

Epic Games Mağazası Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformları için dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıktığı günden bu yana Steam ile oldukça zorlu bir rekabet içerisinde olan Epic Games Store, son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla oldukça geniş bir oyuncu kitlesi kazanmayı başardı.


Bedava oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu