Haber

Taraftarlar Şampiyonlar Ligi Finali Öncesi Taksim’de Eğlendi

Ömer HASAR/ UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesi Taksim Meydanı ve Nevizade Balık Pazarı’nda toplanan taraftarlar, tezahüratlar eşliğinde eğlendi.

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, bu akşam saat 22:00’de İngiliz grubu Manchester City ile İtalyan ekibi Inter arasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Her iki takımın taraftarlarından bir kısmı stada gitmeden önce İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı’nda toplandı. Nevizade Balık Pazarı’ndaki bar ve restoranlarda bir grup Manchester City taraftarı tezahüratlar eşliğinde eğlendi. Bazı taraftarların metro ile Yenikapı’daki Şampiyonlar Ligi Festival Alanı’na hareket ettiği görüldü.

“BU BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR HAYAL”

Taksim Meydanı’nda bekleyen Inter taraftarı İtalyan Andrea Casini, “Bu bizim için çok büyük bir hayal. dünya ve dünyanın en iyi tekniği.” “Çok ama çok heyecanlıyım. Dün Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı ve Kapalıçarşı’yı gezdim, çok güzel bir şehir ve Türkiye’yi çok seviyorum.”

“SON İÇİN HEYECANLIYIM”

Maç öncesi ailesi ve arkadaşlarıyla Taksim’e gelen Manchester City taraftarı Catherine Tyster, “İstanbul harika, harika bir geziydi. Final için heyecanlıyım, gerginim. Dün gece iki tarafı da gördük. İstanbul Boğazı’nın, Asya’nın ve Avrupa’nın her yerinde çok büyük bir şehir”Maçın skoru konusunda asla bir varsayımda bulunmayacağım. Grubuma her zaman güvenirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu