Haber

Selin Ciğerci sosyal medyadan yaptığı paylaşım başına maaşını açıkladı

ensonhaber.com

Sosyal medya sayfasını aktif olarak kullanan ünlü fenomen Selin Ciğerci, YouTube’da yayınlanan bir programa katıldı. Program sunucusunun sorularını yanıtlayan Selin Ciğerci, sosyal medyanın faydalarını anlattı.

Hikaye fiyatı 150 bin TL

Ciğerci’nin 15 saniyelik hikaye için kazandığı bedel dudak uçuklattı. Ciğerci Öykü’nün fiyatının 150 bin TL’ye kadar çıkabileceğini söyledi.

“Markaya göre değişir”

Selin Ciğerci sunucuya hikaye başına ne kadar aldığını sordu. “Ürüne göre değişir. Butiklerden, kuyumculardan az alırım. Markasına göre değişir. Kendi işimin patronu olduğum için esnaf olarak ilerleyebiliyorum. Eskiden çok link atardım. önceden.Şimdi Burcu ile kavga ediyoruz.Aslında artık yoruldum.Sıkıldım.” Ayrıca bir günlüğüne ilan topluyorum, giyiniyorum, saçlarını topluyorum. Mesela sabah bir nevresim takımı çektim, sonra başka şeyler çektim. 2.30’da evden çıktım.” Ciğerci sunucuya “Bu hikayenin bir bedeli var şaka yapıyorum arkada 40 bin lira”, “Hayır ben de 150 bin lira alıyorum” dedi.cevabı verdi.

Zaman zaman birbirinden değerli paylaşımlar yapan Selin Ciğerci, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bornoz paylaşımıyla takipçilerinin karşısına çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu