Teknoloji

Samsung’un tüm yeni ürünleri sızdı, ama düşündüğünüz şekilde değil

Samsung’un, yeni ürünlerini piyasaya sürmesinin beklendiği yılın ikinci Unpacked etkinliğine bir aydan biraz daha uzun bir süre var. Beklenen bu yeni ürünlerin arasında Galaxy Z Flip 6, Galaxy Z Fold 6, Galaxy Watch 7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Ring ve Galaxy Buds 3 serisi bulunuyor. Ayrıca, hayranları heyecanlandıran bir şekilde uygun fiyatlı bir Galaxy Watch FE hakkında da söylentiler var.

Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6’nın tanıtım görsellerine ait olduğu iddia edilen sızıntılar kısa bir süre önce internette ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen tüm ürünler çeşitli mozaik resimlerde ortaya çıktı. Resimler çok pikselli olduğundan ürünlerle ilgili ince ayrıntılar görülemiyor ancak yaklaşan etkinlikte bekleyebileceğimiz şeylere dair bir miktar fikir veriyor.

Sızıntı kaynağı Evan Blass sayesinde ortaya çıkan mozaik tanıtım resimlerinde Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 görülebiliyor. Galaxy Z Fold 6 keskin kenarlı daha kutu benzeri bir tasarıma sahip olacakken, Galaxy Z Flip 6 ise yaklaşık olarak Galaxy Z Flip 5’in tasarımını koruyacak gibi gözüküyor.

Ayrıca, bu mozaik görüntülerde Galaxy Watch Ultra olduğu iddia edilen bir akıllı saat de bulunuyor. İddialara göre Samsung, yeni Galaxy Watch Ultra’yı Apple Watch Ultra’ya rakip olarak sunmayı planlıyor. Bu yüzden saatin, ultra premium bir saatten bekleyeceğiniz tüm özellikleri sunması bekleniyor.

Bir başka görselde ise Samsung’un parmaklarımızı hedef alacak ilk sağlık ürünü olması beklenen Galaxy Ring gözüküyor. Daha önceki bir listede Galaxy Ring’in birden fazla parmak boyutunda piyasaya sürüleceği ve 300-350 dolar civarında bir fiyata sahip olacağı iddia ediliyordu.

haberabana.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu