Haber

Palez ailesi iftarda buluştu

Palandöken Ekonomi Zirvesi ailesi İftar programında programın moderatörlüğünü yapan Palez Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Engin Çelik, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayında Palez’in düzenlemiş olduğu iftar programında katılım sağlayan konuklara teşekkür etti.

Palez Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yer, iftara katılım sağlayan misafirlere ve Erzurum STK başkanlarına teşekkürlerini ileterek iftar programına katılımlarından dolayı duyduğu sevinci dile getirdi.

Palez iftar programının konuklarından İstanbul Vali Yardımcıları Hasan Hüseyin Can ve Mustafa Kaya; Palez ailesinin misafirperverliğinden ve samimi ortamdan duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.

İftar programının konuklarından İstanbul Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtüna, “Erzurum demek bu ülkenin orta direği demektir kenarı kıyısı batısı değildir tam orta direğidir. Erzurum  ayakta oldukça dimdik durdukça bu ülkenin geleceğinden  endişe edilmez. Palez’in bu entelektüel liderliğini önemsiyorum” dedi.

Katılımcıların Ramazanını kutlayarak söze başlayan Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Trafikte Küçük Hata Yoktur Projesini Milli Eğitim İle birlikte yürüttüklerini dile getirdi. Ayrıca Başkan adaylarına da başarılar diledi.

İftar Programına katılım sağlayan Palez Yönetim Kurulu Üyesi Kartal Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, sözlerine Gazze’de yaşanan dram ile ilgili başladı ve Kartal’da oluşturduğu projelerini aktararak iftara katılımı sağlayan konuklara teşekkürlerini iletti.

İftar programı çay ve samimi muhabbet ile son buldu.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu