Yaşam

Depremde enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın cansız bedeni bulundu

6 Şubat’ın merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 10 ilimizde yıkıma neden oldu. Hatay’da yemek görüntüleriyle tanınan fenomen Taha Duymaz ve kardeşi de enkaz altında kaldı. Günlerdir kendisi için bir mucize beklenen 19 yaşındaki Duymaz, ağabeyinden acı çekiyor. haberlergelmek.

YAKIN ARKADAŞINIZDAN PAYLAŞIN

12 gündür enkaz altında kalan Taha Duymaz ve kardeşinin cansız bedenleri bulundu. En yakın arkadaşının ölümüyle sarsılan Ragıp Narin, acı haberi Instagram hesabından doğrulayarak, “Taziyelerimizi sunarız” paylaşımında bulundu.

TAHA DUYMAZ HAKKINDA İDDİALAR SUNULDU

Günlerdir müjdeli haber bekleyen Taha Duymaz ve ailesi hakkında sosyal medyada bazı iddialar ortaya atıldı. Taha Duymaz’ın cansız bedeni günler önce enkazdan çıkarıldı, ancak kardeşi Semiha Duymaz’ın sosyal medyada takipçi sayısını artırmak için sakladığı iddia edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD yetkililerine yanlış adres vermesi de tartışmaların ortasında kaldı. Twitter’da günlerdir gündem olan tartışmaların ardından geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yanıt veren abla isyan etti.

KARDEŞİ TEZLERE ATEŞ BAŞLATTI

Instagram hesabından yaptığı açıklamayla kendisine sitem eden Semiha Duymaz abla, “Bu durumda acımız büyük, yaşamayan bilmez ve Allah kimseye yaşatmasın. klavyenin başına oturup oradan konuşmak, konuşmak ve suçlamak kolay.Tek dileğim Allah size acı vermesin.Sizin gibi gereksizlerin karşısında yaşayamam.Kardeşlerim, halam, abim- kayınvalidem enkaz altında.Yabancı değilim,onlar benim ruhum,kanım,canım.Buradan çıkan her cesede bakarak psikolojimi anlayamazsınız.Onlardır ümidiyle. ölü ya da diri ama hissedemezsin bu duyguyu, acıyı Allah’tan niyaz ediyorum ‘sakla’ diyenler, ‘bonus yapıyorlar’ diyenler, ‘prim’ diyen klavyeci çocuklara Allah yaşatmasın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu