Yaşam

Bircan Bali ilk kez anlattı: Dar pantolon giydiğim için eski sevgilimden şiddet gördüm

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayın Haberler Mazeret programının bu haftaki konuğu başarılı sunucu Bircan Bali oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Bali, ilk kez eski sevgilisinden şiddet gördüğünü de açıkladı.

“ESKİ VALİM EVLİ OLDUĞUNA RAĞMEN BENİM İSİMİN OLDUĞU DÖVMEYİ KALDIRMADI”

Üniversite okurken birlikte olduğu erkek arkadaşından bahseden Bircan Bali, “İlk kez üniversiteye giderken biriyle yattım. Dövmem hala vücudunda duruyor. Çok kıskanıyordu… Şimdi Evli ama benim adımın olduğu dövme hala duruyor. İlk eşimin adını da dövme yaptırdım ama ikinci eşimin dövmesi bana yaptırdı.” “Olmadan önce sildirmiştim. 1,5 yıl sürdü bu ilişki. Annem buna çok üzülecek ama bana vurdu” dedi.

“BENİ DÖVEN SEVGİLİMDEN ŞİKAYET ETMEDİM”

Sevgilisinden şiddet gördüğünü itiraf eden ünlü isim, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hayatımda ilk defa biri bana vurdu. Şiddetin ne olduğunu biliyorum ama hiç üzerimde görmemiştim. O adam şiddete maruz kaldığında ondan soğumam gerekirken, eli acıyor mu diye merak ettim. O kadar saçma bir aşktı ki. Beni ailesiyle tanıştırdı ve o anda bile çok kötü bir şey yaşadık. Sonra Birlikte olamayacağımızı anladım. Öfkesine hakim olamayan bir insandı. Ağlayarak uçağa bindim ve kendisine ayrılık ilanı gönderdim. Üniversiteye bizzat gidecektik ama ayrılıktan sonra dönmedi. Ayrıldıktan sonra gözlerimin açıldığını hissettim. Bana vurduğunda eli acıyacak. Şiddet uygulama fikri büyük bir sapıklık. Dar kot giydiğim için bana şiddet uyguladı. Nasıl bir şey olduğunu anlatamam. Kıskançlıktandı, çok ağır tokatlar yedim, bunu ilk defa açıklıyorum. Bana şiddet uyguladığında arkadaşımı arayıp her şeyi anlattım. Arkadaşım polisle birlikte evime geldi ama ben şiddet uyguladım. Gördüğümü inkar ettim. Şiddetin uygulandığı her yerden derhal uzaklaşmalısınız. Bu gerçek aşk değil.”

Kaynak: Haberler.com / Ecem Altan – Sayfa 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu