Haber

Bakan Kasapoğlu, Kütahyalı gençlerle canlı iletişimle bir araya geldi

gençlik ve SporBakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanlığı Yeni Seçmen Birimi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 44 grubun yer aldığı liseler arası futbol turnuvasının tanıtım ve kura törenine katıldı.

Bakan Kasapoğlu, organizasyon için AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan ve AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay’a teşekkür ederek, turnuvaya katılan tüm takım ve sporculara başarılar diledi. Bakan Kasapoğlu, “Bir süre önce Kütahya’daydım. Verimli bir Kütahya ziyareti oldu. İnşallah en kısa zamanda tekrar Kütahya’ya geleceğim.”

Turnuvaya yoğun bir katılım olduğunu kaydeden AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan, “Bir ülkenin gençleri ne kadar heyecanlı ve dinç ise o ülke o kadar güçlüdür. Cumhurbaşkanımız Türkiye’nin 100. yılını anlatıyor. . Cumhurbaşkanımız ‘Bu yüzyıl bizim olacak’ diyor. Bunun altını siz gençler dolduracaksınız” dedi.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay da Türkiye’nin zor günlerden geçerek bugünlere geldiğini belirterek, “Salondaki birlik ve beraberliğimiz bizim için çok değerli. Gençlerin bir araya gelip kaynaşması bizim için değerli. daha faydalı faaliyetlerde.”

1,5 ay sürecek halı saha turnuvasında 400 lise öğrencisinden oluşan 44 grup ter dökecek. Dereceye giren takımlara çeşitli ödüllerin verileceği turnuvanın kura çekimi de heyecan yarattı.

Belediye Kütahyasporlu futbolcuların da katıldığı etkinlikte, doğum günleri olan 10 öğrenciye AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ve AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, İl Gençlik ve Spor Müdürü Tahir Emre Can ve AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan. tarafından sunuldu. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu