Haber

‘Aylar sonra ortaya çıktı’: Kate Middleton nerede?

Aralık ayından bu yana kamuoyunun karşısına çıkmayan Galler Prensesi Kate Middleton hakkında yeni iddialar gündeme geldi. İngiltere tahtının varisi Galler Prensi William’ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton, ocak ayında karın ameliyatı olmuş ve hakında birçok spekülasyon ortaya atılmıştı. Galler Prensesi’nin, durumunun iyi olduğuna yönelik paylaştığı fotoğrafta oynanmalar yapıldığı ortaya çıkınca Prens ve Prenses’in boşandığı, sağlık durumunun açıklanandan kötü olduğu gibi ifadeler, sosyal medyada sıkça paylaşılmıştı.

‘BERABER BİR DÜKKANA GİTTİLER’

Şimdi ise The Sun gazetesi, Middleton’un aylar sonra halk içinde göründüğünü yazdı. Gazete konuyla ilgili fotoğraf paylaşmazken, Kate ve William’ın Windsor’daki evlerinin yakınlarında bir dükkana uğradığı aktarıldı. Çiftin, sabah saatlerinde çocukları George, Charlotte ve Louis’in spor yapmalarını izlediği de belirtildi.

Windsor’daki dükkanda çifti gördüğünü söyleyen biri, “Etrafta dolaşan onca söylentiden sonra onları görünce şaşkına döndüm. Kate, William’la alışverişe çıkmıştı ve hem mutlu, hem de iyi görünüyordu. Çocuklar yanlarında değildi ama bu onun mağazalara gidecek kadar sağlıklı olduğuna dair iyi bir işaret” dedi.

FOTOĞRAF KALDIRILDI, KATE ÖZÜR DİLEDİ

42 yaşındaki Kate Middleton’ın estetik operasyon geçirdiği veya hamile olduğu yönündeki iddialar ortaya atıldıktan sonra, anneler günü için Kensington Sarayı’nın sosyal medya hesaplarından Prenses Kate ve 3 çocuğunun yer aldığı bir fotoğraf servis edilmişti. Paylaşımların ardından çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, özellikle çocukların kıyafetlerindeki detaylara işaret ederek fotoğrafın üzerinde oynandığını iddia etmişti.

Tahtın 3 numaralı varisi Prenses Charlotte’un kıyafetinin kolu, 4 numaralı varis Prens Louis’in kıyafetinin omuzu, arka plandaki duvarda yer alan çizgilerin kesintiye uğraması ve birçok detay fotoğrafın üzerinde oynandığı iddialarına kanıt olarak sunulmuştu.

Fotoğrafı aboneleriyle paylaşan uluslararası haber ajansları yerel saatle 22.00’den sonra editöryal gerekçelerle fotoğrafı geri çektiklerini duyurmaya başlamıştı. Fotoğrafın kaynağının (Kensington Sarayı) görüntüyü “manipüle ettiğini” belirten haber ajansları, abonelerine görüntüyü kullanmama, kullanıldıysa silme tavsiyesinde de bulunmuştu.

Kate Middleton ise bir açıklama yaparak, birçok uluslararası haber ajansının ‘üzerinde oynandığı için yayımdan kaldırdığı fotoğraftaki oynama işlemlerini kendisinin yaptığını belirterek, özür dilemişti. Middleton, şu ifadeleri kullanmıştı: “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de deneysel fotoğraf düzenleme denemeleri yapıyorum. Dün paylaştığımız fotoğrafın sebep olduğu karışıklık için özür dilerim. Umarım herkes çok mutlu bir anneler günü geçirmiştir.”

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu