Haber

Akşener şu sözlerle Ersan Şen’in kalbini kazanmaya çalıştı: Onu evimde ağırlamak isterdim.

Katıldığı canlı yayında Millet İttifakı ve gündeme ilişkin soruları yanıtlayan ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, masadan kalktığında GÜZEL Partisi’nden cumhurbaşkanı adayı olabileceğini belirtti. Dr. Ersan Şen hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

AKŞENER REKLAMIN ORTASINDA ARADI

Meral Akşener, Millet İttifakı’nın 12’nci toplantısının ardından yaptığı açıklamada, ne kumar masasında ne de noter masasında olmayacaklarını söyledi. Akşener’in sözleri ‘masayı bozan’ yorumlara neden oldu. Akşener’in açıklamalarının ardından avukat Prof. Dr. Ersan Şen, katıldığı canlı yayında programında yaşananları değerlendirdi. Şen, UYGUN Partisi’nin kendisine cumhurbaşkanı adaylığı teklif etmesi halinde aday olacağını söyledi. Bu gelişmenin ardından Şen, reklam arasında Akşener’in kendisini aradığını ve görüşme yapacaklarını bildirdi. Şen’in ÂLÂ Partisi’nden aday olup olmayacağı sosyal medyada gündem oldu.

KILIÇDAROĞLU ADAY ERSAN ŞEN ORTADA KALDI

Görüşme trafiğinin ardından Pazartesi günü adayın açıklanacağı toplantıya katılan Akşener, ardından yapılan açıklamada adayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğu açıklandı.

“SİZİ EVİMİZE HOŞGELDİNİZ”

Bu gelişmelerin ardından gözler Akşener’in Ersan Şen ile ilgili yaptığı açıklamaya çevrildi. Habertürk ekranlarında sorulan soruyu yanıtlayan Akşener, “Ersan Bey’i çok seviyorum, huzurunuzda teşekkür ederim. Bizimle ilgili öyle kolay olmayan sözler söyledi. Fikirlerini almak istedim, onunla konuşacaktım.” . Birçok kişinin saygı duyduğu hocamızı akşam yemeğinde evimde ağırlayacağım ve fikirlerinden faydalanacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu